مقالات

SEO ی موبایل و بهینه سازی UX

شنبه 2 خرداد ماه 1394

آماری که از خیلی وقت پیش پشیبینی شده بود بالاخره در ژانویه 2014 اتفاق افتاد {استفاده از موبایل در آمریکا بر اساس اطلاعات comScore از استفاده از دسکتاپ پیشی گرفت

ادامه مطلب

از عملکرد سایت دفاع کنید

پنجشنبه 31 اردیبهشت ماه 1394

نمایش یک صفحه برای سایتتان چه مقدار زمان می برد؟ سرعت سرور سایتتان و زمان Load صفحه (مجتمعا شناخته شده به عنوان "عملکرد سایت") بر تجربه کاربر و SEO هم تاثیر می گذارد.این مشکل دسترسی سایت برای کاربران و عنکبوتها است.

ادامه مطلب

راهنمایی های فنی SEO

چهارشنبه 30 اردیبهشت ماه 1394

تا به حال چیزهای زیادی را پوشش داده ایم. تا این نقطه، آموزش SEO بصورت فلان بر روی توسعه محتوای با کیفیت که بصورت طبیعی لینک ها را جذب می کند، و بهینه سازی آن محتوا برای جستوجو تمرکز کرده است.

ادامه مطلب

حذف کردن لینک های غیر طبیعی

سه شنبه 29 اردیبهشت ماه 1394

حالا که شما می دانید کدام لینک ها باید حذف شوند، شما نیاز دارید تا یک eMail درست کنید تا به صاحبان وب سایت درخواست حذف لینک بفرستید. eMail باید با اطلاعات دقیق، که شامل لینک های مورد نیاز صاحب سایت برای انجام درخواست حذف لینک شما می شود، توضیح دهد که شما چه کسی هستید و قصد انجام چه کاری را دارید.

ادامه مطلب

چگونه لینک های ناخواسته را دیده و پاک کنیم؟

دوشنبه 28 اردیبهشت ماه 1394

همانگونه که در قدم قبلی آموزش SEO توضیح داده شد، داشتن نوع درستی از بکلینک ها به سطح سایت شما در رده بندی موتورهای جستجو کمک می کند.

ادامه مطلب

مجازات عملکردهای دستی

چهارشنبه 9 اردیبهشت ماه 1394

در کنار تمام الگوریتم های مجازات، این امکان برای یک کارمند موتور جستوجو وجود دارد تا بصورت دستی رده بندی سایت شما را بالا و یا پایین ببرد.

ادامه مطلب

مجازات پنگوئن Google

سه شنبه 8 اردیبهشت ماه 1394

بروز رسانی پنگوئن Google قصد مبارزه با تبلیغات نا خواسته، با پاک کردن لینک تبلیغات ناخواسته و تنزل رتبه کردن سایت هایی که آن را پخش می کنند را، دارد. وقتی ظاهر لینک یک سایت (برای مثال، لیست کامل لینک های ورودی از سایت های خارجی) شامل تعداد زیادی بکلینک های غیر عادی و بنظر فریبنده باشد، Google به آن سایت مظنون می شود که قصد منحرف کردن موتورهای جستوجو را داشته باشد.

ادامه مطلب

دوری از مجازات های Google

دوشنبه 7 اردیبهشت ماه 1394

چطور می توانید از مجازات های Google دوری کنید و سلامت SEO وب سایتتان را تامین کنید؟ این موضوع این درس حیاتی است، چون مجازات های موتورهای جستوجو سایت های بیشتر و بیشتری را مورد تاثیر قرار می دهند

ادامه مطلب

استراتژی های ساختن لینک هایی که کارساز هستند

یکشنبه 6 اردیبهشت ماه 1394

کلید گرفتن لینک های داخلی با کیفیت، داشتن محتوای در سطح حرفه ای وخاص است. اگر از نظر مردم محتوای با کیفیت شما به اندازه کافی با ارزش و آگاهی بخش بیاید که آن را با دیگران به اشتراک بگذارند، سایت شما بطور طبیعی در طول زمان بکلینک جمع می کند.

ادامه مطلب

انواع بکلینک

شنبه 5 اردیبهشت ماه 1394

بر خلاف مسابقه محبوبیت، سیستم رده بندی صفحه به هر بکلینک به یک اندازه اعتبار نمی دهد. در واقع، برخی از بکلینک ها می توانند تاثیر منفی بر روی رده بندی سایتتان بگذارند. در حرکتی که برای جلوگیری از منحرف کردن سیستم رده بندی صفحه توسط سایت ها است،

ادامه مطلب

جذب لینک با کیفیت

پنجشنبه 3 اردیبهشت ماه 1394

حالا که شما می دانید چطور ساختار بندی لینکهای درونی سایتتان را انجام دهید، وقتش است تا تمرکزتان را بر روی ظاهر سایت بگذارید. در این قدم از آموزش SEO، شما یاد می گیرید که چطور آن لینک های خیلی مهم خارجی را بگیرید (و از دو ابزار رایگان هم در طول پروسه استفاده می کنید.)

ادامه مطلب

انواع siloing

چهارشنبه 2 اردیبهشت ماه 1394

دو راه برای سیلو کردن یک وب سایت وجود دارد (سیلو کردن فیزیکی از طریق ساختار راهنما و سیلو کردن مجازی از طریق ساختار لینک ها) بگذارید اول درباره سیلو کردن فیزیکی بحث کنیم.

ادامه مطلب

siloing

سه شنبه 1 اردیبهشت ماه 1394

این قدم از آموزش SEO یک استراتژی اساسی را پوشش می دهد، پس آن را از دست ندهید! شما قرار است یاد بگیرید چگونه محتوای وب سایتتان را به طریقی بهینه سازی کنید که بطور واضحی ارتباط موضوع با موتورهای جستجو را نشان دهد.

ادامه مطلب

بهینه سازی صدا

دوشنبه 31 فروردین ماه 1394

صدا راه خیلی عالی ای برای اضافه کردن به ارزش محتوای موجود در حین ارتقاء تجربه کاربر می باشد. سایت های موسیقی تنها سایت هایی نیستند که می توانند فایل های صدای با کیفیت برای گوش دادن، به کاربران ارائه دهند.

ادامه مطلب

انواع عکس

یکشنبه 30 فروردین ماه 1394

انواع زیادی از عکس وجود دارد که می توانید از میانشان انتخاب کنید. یک عکس توجه کاربر را خوب جلب می کند، مخصوصا وقتی شامل صورت افراد باشد.

ادامه مطلب

چگونه محتوای چند رسانه ای را برای SEO بهینه سازی کنیم

شنبه 29 فروردین ماه 1394

در آخرین درس یاد گرفتید که چرا داشتن عوامل رسانه غنی جذاب بر روی وب سایتتان در داشتن سطح و رده بالاتر در رده بندی موتورهای جستجو اهمیت دارد.

ادامه مطلب

چگونه از رسانه غنی برای تعامل با بازدید کنندگان سایت خود استفاده کنیم

سه شنبه 25 فروردین ماه 1394

خیلی خب، شما کلمات و عبارات کلیدی خود را انتخاب کرده اید، محتوای خود را برای SEO بهینه سازی کرده اید و سایت خود را بر روی موتورهای جستجو ثبت کرده اید.

ادامه مطلب

چگونه می توان یک نقشه سایت XML ساخت

دوشنبه 24 فروردین ماه 1394

شما می توانید یک نقشه سایت را بصورت دستی درست کنید اما استفاده از ژنراتور نقشه سایت کارها را آسانتر می کند. تعداد زیادی ابزار های سوم شخص خوب برای ساخت نقشه سایت XML بصورت خودکار وجود دارد.

ادامه مطلب

چگونه یک نقشه سایت بسازیم

یکشنبه 23 فروردین ماه 1394

ساخت یک نقشه سایت برای وب سایت خود و به روز نگه داشتن آن از مهمترین تمرین های SEO هستند.

ادامه مطلب

چگونه یک سایت را در Google ثبت کنیم

شنبه 22 فروردین ماه 1394

این دستورالعمل ها را دنبال کنید تا یک سایت را در Google برای ملاحظات فهرست بندی، ثبت کنید. (چه یک صفحه یا محتوای تمام وب سایت شما

ادامه مطلب
اولین  قبلی  ...  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ...  بعدی  آخرین