مقالات

خواص فاصله گذاری(راهنمای html)

چهارشنبه 24 تیر ماه 1394

فاصله بین کادر یک دستور و محتویات آن با استفاده از خواص فاصله گذاری تعیین میشود

ادامه مطلب

چگونه ترافیک مطلوبتر را ایجاد کنیم(بازاریابی اینترنتی)

چهارشنبه 24 تیر ماه 1394

• چاپ و ارسال نامه به صورت انبوه: این روش اگر به صورت هدفمند انجام شود موثر ولی گران است. حضور در نمایشگاهها، ایستگاههای قطار، کنفرانسهای مطبوعاتی و... نیز می توانند مؤثر باشند.

ادامه مطلب

خواص مرز کادرها (راهنمای html)

سه شنبه 23 تیر ماه 1394

با استفاده از این خواص می توان لبه های دستورات بلوکی را کنترل کرد، به طوری که مرزی برای انها تعیین نمود و پهنا و رنگ مرزها را مشخص کرد.

ادامه مطلب

جوانب راهبردی و بازرگانی (بازاریابی اینترنتی)

سه شنبه 23 تیر ماه 1394

چنانکه قبلا هم تاکید شد این اشتباه است که فکر کنیم اینترنت تنها ابزار فروش کالا و خدمات به صورت Online است. در واقع نقطه ضعف عمده اینترنت این است که مجموعه ای از کامپیوترهای سرد و بی روح است،..

ادامه مطلب

خواص شیوه نامه ها (راهنمای html)

دوشنبه 22 تیر ماه 1394

خاصیت background-repeat. در حالی که تصویر کوچکتر از فضایی است که در اختیار آن دستور قرار گرفته است، این خاصیت تعیین میکند تصویر چگونه در آن فضا قرار گیرد.

ادامه مطلب

ابزار جستجو(بازاریابی اینترنتی)

یکشنبه 21 تیر ماه 1394

ابزار جستجو دست کم به دو دلیل مهم هستند. ابتدا این که اینترنت منبع مهمی از اطلاعات تجاری است و جستجو برای اطلاعات ضروری می باشد. دوم، یک ناشر وب سایت باید بتواند از ابزار جستجوی جهت معروف شدن وب سایت خود استفاده نماید. ابزار جستجوی زیادی وجود دارد

ادامه مطلب

شیوه نامه ها (راهنمای html)

یکشنبه 21 تیر ماه 1394

.آیا فکر کردید که چگونه می توان فاصله سطرها را کم کرد؟ آیا روش تنظیم حاشیه متنها را می دانید؟ آیا میدانید که چگونه باید رنگها وفونتهایی را برای کل متن موجود در صفحه تعیین کنید؟

ادامه مطلب

جایگاه های پرداخت (بازاریابی اینترنتی)

شنبه 20 تیر ماه 1394

.چنانکه قبلا بیان شد بسیاری از تبادلات به صورت انلاین صورت نمی گیرد زیرا بسیاری از شرکتها از وب سایت خود تنها به عنوان ابزار پشتیبانی فروش استفاده می نمایند. علاوه بر این حتی اگر بخشی از تبادلات به صورت انلاین شود، لازم نیست که تمام پرداختها به ان صورت انجام شود

ادامه مطلب

اسکریپت و نقشه های تصویری(راهنمای html)

شنبه 20 تیر ماه 1394

رویدادهای onmouseover، onclick و onmouseout که در دستور < A که مورد استفاده قرار گرفته اند، در دستور < AREA> نیز قابل استفاده اند. اما قابلیت انعطاف < AREA کمتر است و اغلب رابطهای وب از نقشههای تصویری استفاده نمی کنند.

ادامه مطلب

ایجاد نقشه تصویری کاربر(راهنمای html)

سه شنبه 16 تیر ماه 1394

اکنون که با مفهوم نقشه های تصویری آشنا شدید، خوب است که ایجاد نقشه های تصویری را نیز یاد بگیرید.

ادامه مطلب

امنیت وب (بازاریابی اینترنتی)

سه شنبه 16 تیر ماه 1394

شبکه آزادی مانند اینترنت به محافظت نیاز دارد. به طور کلی دو عاملی باید مورد محافظت قرار گیرد :

ادامه مطلب

معیارهای کلیدیی برای انتخابات ارائه دهنده حضور در وب (WDP) بازاریابی اینترنتی

دوشنبه 15 تیر ماه 1394

به ارائه دهندگان حضور در وب (wwp)، ارائه دهندگان حضور اینترنتی IPP یا به طور عام تر ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ISP نیز گفته می شود.

ادامه مطلب

اشنایی با ایجکس(اموزش ایجکس)

یکشنبه 14 تیر ماه 1394

ایا از دنیای کلاسیک وب خسته شده اید؟ آیا مایلید با چهره جدید وب آشنا شوید؟ آیا می خواهید با جدیدترین در سرزمین ای جکسی چهره سایت های وب مانند نرم افزارهای رومیزی به نظر می رساند. اکنون وب خانه دوم اطلاعات دیجیتالی شما است.

ادامه مطلب

اجرای انلاین زنجیره ارزش(بازاریابی اینترنتی)

یکشنبه 14 تیر ماه 1394

هدف نهایی یک شرکت باید ایجاد حداکثر ارزشی برای مشتریان، مالکین یا کارمندان باشد.به عبارت دیگر یک شرکت باید بخشهایی از تجارت الکترونیک را که بیشترین تناسب را با اهداف خود دارد بپذیرد

ادامه مطلب

قرار دادن تصویر در صفحه وب(راهنمای html)

یکشنبه 14 تیر ماه 1394

افزودن تصاویر به صفحه وب منجر به افزایش خوانایی صفحه وب می‌گردد. در این بخش یاد می‌گیریم که HTML چگونه باید تصویر را به صفحه وب اضافه کرد. برای این منظور از دستور IMG استفاده می‌شود. بعضی از صفات این دستور در ادامه بحث می‌شود.

ادامه مطلب

مشکلات اولیه وب (بازاریابی اینترنتی)

شنبه 13 تیر ماه 1394

وب علاوه بر مزیتهای بسیار، معایبی را نیز دارد که بیشتر آنها کوتاه مدت هستند.

ادامه مطلب

پیوند در HTML (راهنمای جامع html)

شنبه 13 تیر ماه 1394

با استفاده از URL می‌توانید محل بسیاری از انواع منابع اطلاعات را، چه در اینترنت و چه در شبکه محلی، بیابید. اما در HTML چگونه می‌توان پیوندی را مشخص کرد که سندی را به سند دیگر اتصال دهد؟

ادامه مطلب

پروتکل های وب

چهارشنبه 10 تیر ماه 1394

پروتکل FTP که قدیمی‌تر از HTTP است، فایل را به کارگزار می‌فرستد و یا از کارگزار دریافت می‌کند. فایلهایی را ارسال می‌کند که باید ذخیره شوند (نه اینکه فوراً نمایش داده شوند). مرورگر ممکن است فایلها را فوراً نمایش دهد.(آموزش html)

ادامه مطلب

چگونگی مدیریت فهرستهای پستی

چهارشنبه 10 تیر ماه 1394

نرم افزارهای بسیاری وجود دارد که می تواند به شرکتها کمک نماید تا فهرستهای پست الکترونیک خود را بروز نگهدارند و آنها را به شکل مناسبی مورد بهره برداری قرار دهند(بازاریابی اینترنتی)

ادامه مطلب
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین