انتقال تجارت الکترونیک به تلفن‌های همراه

10174  تعداد بازدید  |  یکشنبه 25 دی ماه 1390

موج خروشان تجارت الکترونیک به سمت تلفن های همراه

انتقال تجارت الکترونیک به تلفن‌های همراه
انتقال تجارت الکترونیک به تلفن‌های همراه

موبنا- از آنجا که استفاده از تلفن های همراه هر چه بیشتر به سوی کاربردهای تجاری پیش می رود انتظار می رود سال 2012 بسیاری از کاربران از این دستگاه ها در جهت این کاربردها بهره ببرند و از سویی این دستگاه به ابزاری برای بهره وری در جهت تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار گیرند.

به گزارش اخبار خارجی موبنا، کاربرد اینترنت روی تلفن های همراه در حال رشد است و انتظار می رود ارزش بازار نرم افزارها در طول سال 2012 به 5/17 میلیارد دلار برسد.
در بسیاری از نقاط جهان از جمله کشورهای جهان سوم دانلود و خرید نرم افزارهای موبایل جدید است. هم اکنون بخش بزرگی از نرم افزارهای موبایل به زبان انگلیسی ارایه شده اما انتظار می رود در طول سال 2012 این نرم افزارها به زبان محلی بسیاری از نقاط جهان ارایه شود.
با رشد محبوبیت نرم افزارهای موبایلی، نرم افزارهای شخصی سازی شده بیشتری ارایه شده که آخرین اخبار و سرگرمی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
در حالی که همه رسانه های سراسر دنیا چنین نرم افزارهایی را در سال 2012 به زبان های محلی و بین المللی در اختیار کاربران قرار می دهد.
ارایه نرم افزارهای صوتی برای فرمان به گوشی یکی دیگر از روش هایی است که استفاده از گوشی تلفن همراه را به ابزاری برای تجارت الکترونیکی تبدیل می کند.